Home / Kuriozitete / Pamje dramatike: Aeroplani “bie me hundë” në një autostradë (Video)

Pamje dramatike: Aeroplani “bie me hundë” në një autostradë (Video)

Momenti kur një kamion bie me “hundë” në një autostradë në Mukilteo, Washington është kapur nga kamerat e vendosura në një veturë.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, detajet e rrëzimit u publikuan nga mediat lokale si dhe gjithashtu u konfirmuan nga departamenti i policisë lokale në Twitter.

Përveçse dëmtimit të disa veturave, për fatin e mirë thuhet se nuk ka asnjë të lënduar.

Përplasja ndodhi pak pasi aeroplani me një motor u ngrit nga aeroporti aty pranë i Paine Field, Washingon.

Gjithashtu lexo

Mos kaloni kurrë pranë varrezave natën, e tmerrshme ajo çfarë i ndodhi këtij çifti (Foto)

Një çifti nga Britania iu duk ide e mirë që të bënin një shëtitje ende …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *