Home / Kuriozitete / Pamjet që po bëjnë xhiron e botës: Këta djem kurrë nuk ia huqin (Video)

Pamjet që po bëjnë xhiron e botës: Këta djem kurrë nuk ia huqin (Video)

Një grup miqsh nga Teksasi duket se trukun e gjuajtjeve, e kanë ngritur në një nivel tjetër në një video e cila është bërë virale.

Në video ata shihen se si arrijnë të varin çelësat në varëse nga një distancë, ndezin skarën duke hedhur shkrepësen drejt në thëngjill, transmeton Telegrafi.

Ende pa u bërë dy ditë nga publikimi i videos pesëminutëshe, ajo është shikuar mbi 14 milionë persona, derisa videoja është postuar në kanalin zyrtar Dude Perfect në YouTube.

Pesë të rinjtë e talentuar Coby dhe Cory Cotton, Garrett Hilbert, Cody Jones dhe Tyler Toney, janë shokë të ngushtë nga shkolla e mesme ku kishin luajtur së bashku basketboll.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *