Home / Lajme / Kronika e zezë / Parandalohet krimi, sherr kolektiv mes dy familjeve në Dibër

Parandalohet krimi, sherr kolektiv mes dy familjeve në Dibër

Tre të plagosur eshte bilanci i një zenke mes dy familjeve në fshatin Laçes, njësia administrative Fushë-Alie në Dibër.

Burimet e policise bejne me dije se në konflikt janë përfshirë shtetasit Zenel Margjoni, 65 vjeç dhe Xhevat Përgjegji, 19 vjeç të cilët e kanë goditur njëri-tjetrin për motive të dobëta.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *