Home / Showbiz / Parashikimi i lepurit, ja kush fiton zgjedhjet e 25 qershorit

Parashikimi i lepurit, ja kush fiton zgjedhjet e 25 qershorit

Ermal Mamaqi, në emisionin e tij në TV Klan, këtë puntatë ka zgjedhur të vërë në qendër të humorit të tij fushatën elektorale dhe me konkretisht dy liderët e forcave kryesore, PD dhe PS.

Mamaqi ka marrë në një studio një lepurush të cilin e ka quajtur Petrit, dhe i ënë ka vënë përballë foton e Ramës dhe Bashës. Lepurushi nuk është menduar gjatë, por ka ecur dhe është ndaluar tek fotoja e liderit të PS.

Nuk mund ta përcaktojmë se sa i saktë është ky lepur , megjithatë përdorimi i kafshëve si orakuj është një përvojë e përdorur kryesisht në ndeshjet e futbollit, kujtojmë veccanërisht oktapodin Paul dhe parashikimit e tij në kampionatin botëror.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *