Home / Showbiz / Pas 2 martesash të dështuara, Kastro Zizo gati për një fillim të ri (FOTO LAJM)

Pas 2 martesash të dështuara, Kastro Zizo gati për një fillim të ri (FOTO LAJM)

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Kastro Zizo ka folur për jetën e tij, martesat e dështuarea dhe mundësitë e reja.
Ndër të tjera ai foli për figurën e tij si prind.
Baba i 2 fëmijëve, këngëtari tregon se si baba është tepër konservator. “Qëllimi i jetës sime, është vajza dhe djali im. Falenderoj zotin për këtë,” -pohon ai.
Teksa Ermali e ngacmon duke i thënë se tanimë që mbi shpatulla ka 2 martesa të përfunduara në ndarje, ka hequr dorë nga e gjithë kjo, Kastro nuk nguroi ta kundërshtojë menjëherë.
“Sigurisht që do martohem prap, unë nuk jam shumë krenar për martesat e mia, por kështu më shkoi jeta. Ato të dyja janë nënat më të mrekullueshme në botë.” vazhdoi ai.
Nga martesa e parë Kastro ka një djalë 11 vjeçar Dankanin, me ish-bashkëshorten e 2-të, ai një vajzë 5 vjeçare për të cilët shprehet se nuk e koncepton dot se si mund të ishte jeta pa to.

Gjithashtu lexo

E pyesin Tunën nëse i mungon jeta para martesës…Përgjigja e saj do t’iu befasojë…

Tuna është ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun, e që dikur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *