Home / Showbiz / Pas Linda Morines, kush është “ekstrakt” I budallës sipas gjakovarit të “O sa mirë”?

Pas Linda Morines, kush është “ekstrakt” I budallës sipas gjakovarit të “O sa mirë”?

Është vetë gjakovar dhe e luan gjakovarin në “O sa mirë”.

Sipas tij, gjakovarët nuk janë bash si karakteri i tij në serial. Pra, ka ekzagjerime, shkruan “Kosovarja”. Ai thotë se nuk është lokalist dhe se nuk ka “alergji” nga njerëzit e rretheve, siç shprehet në serial. Dikur, shprehja më e famshme e tij në serial ishte “ekstrakt i budalles”, shprehje kjo që u bë shumë popullore.
Edi Kastrati tregon në “Kosovare” se kush është sot “ekstrakt…”. “Ekstrakt ka qenë Lyra, e tash për tash është Sasa”, thotë ai.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *