Home / Lajme / Maqedoni / Pastrohet Kuvendi nga inventari i thyer (Video)

Pastrohet Kuvendi nga inventari i thyer (Video)

Ngjarjet e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, rezultuan me protesta të dhunshme si dhe me thyerje të inventarit në hapësirat e Kuvendit,

Sot para Kuvendit, kamera e TV 21 ka filmuar momentet kur disa punonjës janë duke punuar rreth nxjerrjes së inventarit të thyer. Ende nuk dihet saktë sesa ka shkuar vlera e dëmit, por mendohet me dhjetëra mijëra euro.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *