Home / Lajme / Kronika e zezë / Pastruesja bie nga shkallët e hotelit dhe gjen vdekjen

Pastruesja bie nga shkallët e hotelit dhe gjen vdekjen

Një grua e cila punonte në një hotel në Orikum të Vlorës ka humbur jetën pasi gjatë punës ka rënë nga shkallët e hotelit.

Gruaja me banim në qytetin e Vlorës, ishte 64 vjeç, me inicialet F.S. Sipas policisë ajo punonte si mirëmbajtëse në këtë hotel.

Ndërsa kanë nisur hetimet për të sqaruar rrethanat e plotë të ngjarjes së rëndë që i mori jetën gruas.

Gjithashtu lexo

Mashtroi qytetarët e bankat, arrest me burg për administratorin e spitalit Gjerman

“Arrest me burg” është vendimi që Gjykata e Apelit ka dhënë për Lefter Sulkajn, administratorin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *