Home / Showbiz / Pasuria e Ramës dhe Thaçit, del kënga e Dj Blunt dhe Real 1 (VIDEO)

Pasuria e Ramës dhe Thaçit, del kënga e Dj Blunt dhe Real 1 (VIDEO)

Jeta e luksit dhe pasuria e kryeministrit Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka qenë frymëzim për tekstin e një këngë të dy reperave të njohur, Real One dhe Dj Blunt.

Dy markat që aktualisht janë nga ato më të shtrenjat dhe që nuk mund të përballohen nga çdo njeri, si Dolce&Gabbana dhe Versace, simbolizojnë më së miri dy liderët në Shqipëri e Kosovë.

Dolce&Gabbana për Edi Ramën dhe Versace për Thaçin. Titulli i këngës, të cilën mund ta dëgjoni poshtë është “Pare si Thaçi, pare si Rama”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *