Home / Kuriozitete / Për 56 vite martesë blen 55 mijë fustana për gruan, arsyeja është mahnitëse… (Video)

Për 56 vite martesë blen 55 mijë fustana për gruan, arsyeja është mahnitëse… (Video)

Ky bashkëshort ka blerë fustana me materialet ndër më të ndryshmet për gruan e tij të dashur.
Përgjatë viteve martesore, koleksioni i përzgjedhur nga ai, e ka bërë një koleksionues të famshëm të fustaneve.
Viti 1950 ishte kohë e vallëzimeve romantike, dhe për Paul Brockman, 78 vjeçar si dhe Margot 76 vjeçare, kjo është koha e preferuar e tyre, transmeton lajmi.net
Pas dekadave blerje fustanesh për sallë vallëzimi, Paul shprehet:
“Isha i pasionuar pas fustaneve të viteve 50. Ato e bënin gruan të dukej më femërore. Dhe kjo më pëlqente.
Ai donte që Margot të kishte fustan për çdo lloj rasti.
Paul dhe Margot kanë dy fëmijë. Ai e ka befasuar gjithmonë gruan e tij me këto dhurata.
Ai tregon se ka kërkuar në të gjithë SHBA-në për fustanat, të cilët sot janë antik dhe të çmueshëm.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *