Home / Kuriozitete / Performanca e policëve në ashensor çmend internetin (Video)

Performanca e policëve në ashensor çmend internetin (Video)

Shtatë oficerë policie në Zelandën e Re kanë shfrytëzuar hapësirën e një ashensori për të shpalosur talentin e tyre muzikor.

Në videon e mëposhtme do të shikoni se si fillimisht në ashensor hipin dy oficerë të cilët nisin të bëjnë muzikë duke përplasur duart apo duke i rënë ashensorit.

Më pas në ashensor hipin edhe oficerët e tjerë dhe të gjithë së bashku krijojnë një bandë muzikore që s’ka nevojë për instrumenta të mirëfilltë. Mjafton të ndjekësh ritmin.

Video e tyre ka tërhequr shumë vëmendje dhe po bën xhiro në internet

Në videon e mëposhtme do të shikoni se si fillimisht në ashensor hipin dy oficerë të cilët nisin të bëjnë muzikë duke përplasur duart apo duke i rënë ashensorit.

Më pas në ashensor hipin edhe oficerët e tjerë dhe të gjithë së bashku krijojnë një bandë muzikore që s’ka nevojë për instrumenta të mirëfilltë. Mjafton të ndjekësh ritmin.

Video e tyre ka tërhequr shumë vëmendje dhe po bën xhiro në internet.

Gjithashtu lexo

Lindë monstrumi me fytyrë njeriu dhe vesh si vetë djalli! – (Video)

jë video xhirim ku shihet një kafshë me pamje monstruoze, është paraqitur në internet. Kjo …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *