Home / Kryesoret / Përfundoi takimi i Zaevit dhe Selës në Tetovë (FOTO)

Përfundoi takimi i Zaevit dhe Selës në Tetovë (FOTO)

Sapo ka përfunduar takimi mes dy liderëve, Zoran Zaevit dhe Ziadin Selës në selinë e LR-PDSH-së në Tetovë.

Në takim është diskutuar për hapat e mëtejshme për Qeverinë reformuese si dhe Zaevi ka kërkuar mbështetje për qeverinë e re.

Asnjëri nga liderët nuk ka dhënë deklaratë për media, pas takimit dhe sipas tyre do të ketë komunikatë me shkrim nga të dy palët.

 

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *