Home / Kryesoret / Përfundoi takimi mes Gruevskit dhe Hoyt Yee, nuk ka deklaratë nga ish-kryeministri (Video)

Përfundoi takimi mes Gruevskit dhe Hoyt Yee, nuk ka deklaratë nga ish-kryeministri (Video)

Më shumë se një orë e gjysmë zgjati takimi mes përfaqësuesve të OBRM-PDUKM-së dhe zv.ndihmësit të sekretarit Amerikan të Shtetit, Hoyt Yee,

Kryetari i OBRM-PDUKM-së me makinë doli nga Klubi i deputetëve ku edhe u mbajt takimi dhe nuk ndaloi për deklarata para gazetarëve.

Deklaratë nuk dhanë as deputetët Aleksandar Nikollovski dhe Vllatko Gjorçev, të cilët paralajmëruan komunikatë nga partia për një kohë të shkurtë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *