Home / Lajme / Rajon / Përshëndetja e Ramës pak orë përpara protestës së PD

Përshëndetja e Ramës pak orë përpara protestës së PD

Ndërkohë që opozita po zhvillon përgatitjet e fundit të protestës, e cila pritet të fillojë në orën 12:00 kryeministri Edi Rama ka bërë një përshëndetje në Facebook.

Kreu i ekzekutivit ka publikuar një set fotografik nga hapja e sezonit turistik në Vlorë dhe nga Lungomare.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *