Home / Kryesoret / Plaçkitet një barnatore në Shkup

Plaçkitet një barnatore në Shkup

Një person i panjohur mbrëmë duke u kërcënuar me thikë, ka kryer një plaçkitje në një barnatore në lagjen Radishan të Shkupit.

Siç informon Ministria e Brendshme, mbrëmë në 21:05, një e punësuar në barnatoren në lagjen Radishan ka raportuar se një person i panjohur dhe i maskuar ka kryer plaçkitjen. Personi ka kërcënuar me thikë të punësuarën, duka ia marrë qarkullimin ditor, ndërsa më pas ka ikur në drejtim të panjohur.

Nga MPB njoftojnë se do të ndërmarrin të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *