Home / Lajme / Kronika e zezë / Plagoset me 6 plumba Hazbi Idrizi – Kryetar i Komunës së Bogovinës – (VIDEO & FOTO)

Plagoset me 6 plumba Hazbi Idrizi – Kryetar i Komunës së Bogovinës – (VIDEO & FOTO)

Banorë të fshatit Bogovinë njoftuan për Televizionin Koha se para disa minutave është plagosur kryetari i komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi, transmeton Televizioni Koha.

Sipas banorve Hazbi Idrizi është i plagosur me 6 plumba. Për momentin ende nuk ka informata se si është gjendja e tijë shëndetsore.

Dy ekipipe të Televizionit Koha ndodhen në teren njëri në fshatin Bogovinë ku ka ndodhur incidenti dhe tjetri te spitali i Tetovës.

Sipas ekipit të Televizionit Koha që ndodhet te spitali i Tetovës ka aritur Hazbi Idrizi dhe pas marrjes së ndihmës së parë është dërguar për në klinikën e Shkupit. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *