Home / Lajme / Kronika e zezë / Policia e Kosovës arreston 29 persona

Policia e Kosovës arreston 29 persona

Gjatë 24 orëve të fundit policia e Kosovës ka arrestuar 29 persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

 

Po ashtu, bazuar në raportin e fundit të Policisë së Kosovës shihet se gjatë kësaj periudhe kohore po ashtu në mbajtje janë duruar edhe 11 persona, deri sa në vuajtje të dënimit janë dërguar 4 persona.

Po ashtu, gjatë kësaj periudhe kohore policia e Kosovës ka evidentuar 15 aksidente komunikacioni më të lënduar si dhe 29 aksidente pa të lënduar.

Gjithnjë duke u bazuar në raportin e fundit të policisë shihet se gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka shqiptuar edhe 1265 tiketa për kundërvajtje në komunikacion.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *