Home / Lajme / Kronika e zezë / Policia gjen mesazhe terroriste në Vlorë

Policia gjen mesazhe terroriste në Vlorë

Në një kompjuter, në një qendër interneti në qytetin e Vlorës, janë gjetur mesazhe terroriste.

Policia e Vlorës ka nisur hetimin mbi këtë çështje.

“Në Vlorë në një qendër interneti, në njërin nga kompjuterët janë gjetur mbishkrime me përmbajtje terroriste” – thuhet në një njoftim të policisë së qytetit bregdetar.

Kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *