Home / Kuriozitete / Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan rrëzohet nga kali, shihni reagimin e tij (Video)

Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan rrëzohet nga kali, shihni reagimin e tij (Video)

Presidenti turk, Recep Tayip Erdogan, nuk ka përvoja të mira me kuaj.

Siç shihet në video, ai s’ka arritur t’i qëndrojë në shpinën e kalit as për 1 minutë, pasi kali e hedh përtokë.

Por, çka bie në sy, është se menjëherë i vien në ndihmë disa njerëz, dhe presidenti turk çohet në këmbë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *