Home / Lajme / Botë / Propozimi nuk shkon si duhet, refuzohet para publikut (Video)

Propozimi nuk shkon si duhet, refuzohet para publikut (Video)

Gjatë një ndeshje bejsbolli në Boston të Shteteve të Bashkuara, në ekranin e madh është shfaqur një propozim për martesë, por ajo të cilës i drejtohej e refuzoi menjëherë.

Megjithëse nuk ka ndonjë video a po fotografi të këtij momenti, dikush e ka filmuar çiftin duke u përleshur, pas dështimit ofertës,

“Dikush sapo u injorua keq dhe tani po i duhet të përballet me një grua të nervozuar”, është përshkrimi që e shoqëron filmimin që mund ta shihni më poshtë.

Reagimet rreth rastit kanë qenë të ndryshme, meqë disa janë mahitur, kurse të tjerë kanë shprehur keqardhje për mënyrën se si u injorua.

“Për të propozuar në këtë vend, duhet të paguhen 400 dollarë. Tani ai është edhe i varfëruar”, ka qenë një nga komentet e shumta.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *