Home / Showbiz / Publikohet kënga më e re nga Shyhrete Behluli dhe Gold AG (Video)

Publikohet kënga më e re nga Shyhrete Behluli dhe Gold AG (Video)

Tashmë është publikuar kënga e këngëtares së dashur për publikun Shyhrete Behlulit në duet me reperin e njohur Gold AG. Kënga e sapo publikuar titullohet “Vëlla e motër”.

Dyshja njihen në publik për bashkëpunime të ndryshme me shumë artistë të skenës vendore.

Kënga është realizuar edhe me videoklip nga produksioni EMF-creative.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën bashkë me klip.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *