Home / Kuriozitete / Qeni i shpëton jetën ‘kolegut’ polic në operacion

Qeni i shpëton jetën ‘kolegut’ polic në operacion

Një qen policie gjendet në spital ku po trajtohet pasi mori një plumb që ishte supozuar për policin që e stërviti.

Policia mori një njoftim se një 46-vjecar kishte grabitur një bar dhe një grua, prandaj qeni, Kasper dhe forcat shkuan menjëherë në ngjarje.

Philipp Oshea u mundua që t’ia mbathte duke goditur me dy plumba, ku njërin e mori qeni duke u hedhur në mbrojtje të mikut të tij.

Asnjë nga tre policët nuk pati dëmtime gjatë operacionit në Florida, ndërsa burri u qëllua dhe ndërroi jetë në atë moment.

 

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *