Home / Kryesoret / Rashiti i LRPDSH-së: Turma u egërsua kur dëgjuan krismat nga sigurmi i Spasovskit

Rashiti i LRPDSH-së: Turma u egërsua kur dëgjuan krismat nga sigurmi i Spasovskit

Deputeti i LR-PDSH-së Surej Rashiti sonte në Click Plus në Tv21 u shpreh se protestuesit u egërsuan më shumë kur dëgjuan krismat nga roja e Spasovskit.

“Në fillim sikur u tërhoqen dhe mendova se e bënën punën e tyre dhe do të tërhqien, më pas u fut një grup tjetër më e egër më e armiqësuar, kur sigurimi personal i Spasovskit nxorri armën zyrtare gjuajti në ajër, pas kësaj pati një shtangje të momentit të protestuesëve, ai sërish gjuajti edhe një herë atëeher turma u egërsua më shumë” u shpreh Rashiti.

 

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *