Home / Showbiz / Reagimi i djalit kur shikon Vesën në TV (Foto)

Reagimi i djalit kur shikon Vesën në TV (Foto)

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret tona që së fundi është bërë nënë për herë të parë.
Vesa është e martuar për këngëtarin Big Basta dhe një vit më parë ka sjellë në jetë një djalë të cilin e pagëzoi me emrin Lian,

Tashmë djaloshi i Vesës është rritur dhe çdo ditë e më shumë po e bën këngëtaren nënën më të lumtur.

Në Insta-Story, Vesa ka publikuar një foto në të cilën shihet se si reagon Liani kur e shikon nënën e tij në TV, fytyra e të cilit duket e buzëqeshur.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *