Home / Showbiz / Reagimi i Getit kur sheh Marinën të veshur me fustanin e nusërisë

Reagimi i Getit kur sheh Marinën të veshur me fustanin e nusërisë

Reperi kosovar, Getoar Selimi ka patur një reagim shumë romantik ndaj fotove të të dashurës së tij, Marina kur e ka parë të veshur nuse.

“Në mes të ëndrrës dhe realitetit nuk ka asnjë ndryshim, sepse ti di të bësh realitet gjithcka që kam ëndërruar.. Po e pres me padurim ditën kur të të shoh,” – shkruan ai në rrjetin social, Instagram duke treguar se së shpejti mund të ketë një dasmë të vërtetë për ta.

Marina Vjollca ka qenë pjesë e koleksionit 2017 nga Alketa Vejsiu, ndërsa ka stiluar me një fustan shumë elegant, ku dukej si një princeshë e vërtetë.

Moderatorja nuk ka reaguar ndaj këtij postimi, por familjarë të saj si motra apo mbesa janë surpizuar nga dedikimi i Getit.

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *