Home / Kryesoret / Regim kunder mediave maqedonase nga vëllezërit Geci

Regim kunder mediave maqedonase nga vëllezërit Geci

Ne vëllezërit Geci reagojm ashpër kunder shkrimeve Sllavo Maqedonase dhe sqarojmë publikun Shqiptar në Maqedoni se ne as nuk e njohim Gruevskin e as Zaevin, për ne të dyt jan maqedon të apostrofuarit në shkrimet e gazetave Maqedonase nuk kan lidhje me neve, ne kemi qenë mbështetës të Presidentit Rugova.

Sabit Geci por edhe të tjerët të përmendur me mbiemrin Geci kan qenë dhe jan mbeshtetës të Hashim Thaqit dhe të Ali Ahmetit, e a jan edhe të Gruevskit ne se dimë.

Per hirë të publikut shqiptar në Maqedoni po e dërgojmë këtë Reagim .

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *