Home / Showbiz / Remzie Osmani e zbulon arysen se përse nuk flasin mes vete Shkurta dhe Shyhretja (Video)

Remzie Osmani e zbulon arysen se përse nuk flasin mes vete Shkurta dhe Shyhretja (Video)

Këtë javë mysafir n’Kojshia Show tek Sadri Imeri e ftuar ishte këngëtarja Remzie Osmani.

Remzia ka folur për shumë gjëra në këtë emision. Më interesantja është momenti kur Remzie Osmani e tregon arysen se përse nuk flasin mes vete Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli, shkruan Gazeta NewBorn.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *