Home / Showbiz / Rihanna dhe Bella Hadid i lënë të gjithë pa fjalë në festivalin e Kanës (FOTO LAJM)

Rihanna dhe Bella Hadid i lënë të gjithë pa fjalë në festivalin e Kanës (FOTO LAJM)

Rihanna dhe Bella Hadid ‘goditën’ në tapetin e kuq në pallatin e famshëm të festivaleve të premten në mbrëmje.

Dy mysafiret shkëlqyen në premierën e filmit “Okia” në festivalin e filmit në Kanë. Dy femrat më seksi të momentit kishin zgjedhur fustane të gjatë dhe me plot elegancë.

Modelja e njohur u shfaq me fustan ngjyrë të kuqe derisa Rihanna dukej si një nuse e bukur me fustanin e bardhë.

Në një prej fotove të saj në Instagrtam i komentoi edhe reperi Noizy i cili e quajti “nuse“.

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *