Home / Showbiz / Rihanna e shkatërruar pas sulmit në Mançester

Rihanna e shkatërruar pas sulmit në Mançester

Rihanna është solidarizuar me familjarët e viktimave të Mançester, Angli.

Këngëtarja 29-vjeçare shfrytëzoi llogarinë e saj në Twitter, për të shkruar për 22 njerëzit që humbën jetën gjatë koncertit të Ariana Grande’s në Mançester Arena.

‘Manchester ka qenë gjithmonë aq afër zemrës sime! Këta ishin fëmijë të pafajshëm, të prekshëm, mund të kishte qenë secili prej nesh. Unë jam e shkatërruar”, shkroi Rihanna.

Ajo shtoi: “Jam duke u lutur për shpirtrat e bukur që kemi humbur, familjet dhe të dashurit e tyre, dhe për të mbijetuarit që do të ndikohen përgjithmonë nga ky sulm”

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *