Home / Showbiz / Rikthehet “Terminator”

Rikthehet “Terminator”

Arnold Schwarzenegger ka konfirmuar se do të luajë rolin e Terminator, për serinë e 6-të të tij, teksa mbush 70 vjeç.

Aktori, dhe ish guvernatori i Kalifornisë, tha se së fundmi është takuar me producentin James Cameron për të diskutuar serinë e ardhshme. Duke folur në Festivalin e Filmit në Kanë, aktori tha:

“Do të rikthehet.Po ecën para. Ai (Cameron) ka shumë ide të mira se si të vazhdojë me filmin. Unë do të jem në film”. Aktori me origjinë austriake mori famë në vitin 1984 në rolin e një vrasësi në filmin “I’ll be back”. Filmi i fundit i serisë Terminator, ka q    ënë Genisys i cili u publikua më 2015.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *