Home / Showbiz / Rita Ora shkëlqen në festivalin e Kanës (Foto)

Rita Ora shkëlqen në festivalin e Kanës (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të Festivalit të Filmit në Cannes.

Bukuroshja 26 vjeçare mahniti tepihun e kuq me një fustan ngjyrë nude dhe me plot me gurë. Ajo u paraqit bashkë me themeluesin e kompanisë së bizhuterisë “Grisogono”, Fawas Gruosi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *