Home / Sport / Roma befason me trajnerin e ri (Foto)

Roma befason me trajnerin e ri (Foto)

Roma është në kërkim të një trajneri të ri

Strategu italian, Luciano Spalletti pritet të largohet nga skuadra e Romës në fund të sezonit.

Sipas Sky Sport, kandidat për ta zëvendësuar Spallettin është trajneri i Sassuolos, Eusebio Di Francesco, përcjell Express.

Por, përveç Francescos, kandidat për ta marrë drejtimin e Romës janë edhe: Roberto Mancini dhe Unai Emery.

 

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *