Home / Showbiz / Ronela Hajati u këndon vajzave, por provokon keq djemtë në klipin e ri (Video)

Ronela Hajati u këndon vajzave, por provokon keq djemtë në klipin e ri (Video)

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar klipin e saj m ëtë fundit me titull “Ladies”.

Edhe këtë herë Hajati ka sjellë për ndjekësit e saj një klip ritmik dhe plot lëvizje koreografike mjaft sensuale. Në këtë periudhë shumë nga këngëtarët kanë sjellë produksione muzikore të reja pasi afrohet stina e verës dhe “stina e koncerteve” për ta.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *