Home / Lajme / Botë / Rrahin gabimisht katër burra të cilët akuzoheshin se kishin hipnotizuar dhe përdhunuar disa gra (Video, +18)

Rrahin gabimisht katër burra të cilët akuzoheshin se kishin hipnotizuar dhe përdhunuar disa gra (Video, +18)

Katër burra të sektit Sikh, janë rrahur brutalisht në rrugë nga një grup burrash të cilët i kishin ngatërruar me persona tjerë, duke i akuzuar se kishin sulmuar seksualisht disa gra.

Grupi Sikh ishin duke shëtitur nëpër një fshat në pjesën veriore të Indisë duke kërkuar donacione, kur u sulmuan brutalisht nga një grup burrash,

Një grua e kësaj zone kishte thënë se, “ishte hipnotizuar nga këta burra të cilët më pas e kishin përdhunuar”.

Grupi i burrave përpos që i kishin rrahur brutalisht “hipnotizuesit”, ata janë tërhequr zvarrë deri te stacioni i policisë.

Por pas hetimeve të kryera nga policia, është konstatuar se asnjëri nuk kishte bërë asgjë të keqe, e në veçanti njëri prej tyre që është rrahur brutalisht nga fshatarët.

Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *