Home / Lajme / Kronika e zezë / Rrahje masive në Malishevë, tre të lënduar

Rrahje masive në Malishevë, tre të lënduar

Tre të dyshuar pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht tre viktimat meshkuj dhe më pas janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Siç bën të ditur policia, viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor, ndërsa njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Malishevë pasditen e së hënës dhe është duke u hetuar nga policia.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *