Home / Kuriozitete / Rregullat që ju bëjnë të dukeni si “mbretëreshë” e modës

Rregullat që ju bëjnë të dukeni si “mbretëreshë” e modës

Nuk duhet të ndiqni leksione ose të ndqini edhe trendet e fundit të modës për të transformuar stilin tuaj e të dukeni në hap me modën.

Krejt çfarë u duhet është të keni pak kreativitet e pse jo të merrni shembull nga rrugët e New York-ut, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë janë disa rregulla bazike për të gjithë ata që duan të duken bukur.

Kur s’keni çfarë të veshni, vishuni me ngjyrë të zezë

Çmimi i rrobave s’ka rëndësi. Më e rëndësishme është të gjeni kombinimin e duhur

Çanta e dorës është investimi më i mirë që mund ta bëni

Syzet e diellit duhet të mbahen vazhdimisht, jo vetëm gjatë sezonës së verës

Nëse u duket se diçka po u mungon, shtoni ndonjë aksesor me ngjyrë të hapur

Kombinoni rroba të stlieve të ndryshme

Rrobat e stilit të vjetër janë gjithmonë në trend

Luani me madhësi të ndryshme

Sa më pak, aq më mirë kur bëhet fjalë për grimin dhe stilin e flokëve

Vetëbesimi është çelësi i stilit!

Gjithashtu lexo

Gjeni se cili prej fëmijëve në foto është vajzë dhe zbuloni çfarë do të thotë përgjigjja për ju

Mund t’ju duket një test i thjeshtë, por që zbulon disa tipare të personalitetit tuaj. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *