Home / Lajme / Rajon / Rrihen mes vete nëntë persona

Rrihen mes vete nëntë persona

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, ka njoftuar se më 8 maj, është raportuar një mosmarrëveshje në mes të nëntë personave në Lipjan. Si pasojë e kësaj, nëntë personat janë përleshur mes vete dhe më vonë janë dërguar edhe në spital.

Në fshatin Llugaxhi në Lipjan, në orën 16:00, raportohet se pas një mosmarrëveshjeje janë rrahur mes vete nëntë të dyshuar meshkuj K/Shqiptar dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.

“Të njëjtit pas trajtimit mjekësor janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *