Home / Lajme / Kronika e zezë / Rrihet një person në Bajgorë

Rrihet një person në Bajgorë

Policia e Kosovës raporton se në fshatin Bajgorë të Mitrovicës ka arrestuar tre të dyshuar pasi që dyshohet se të njëjtit për shkak të një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht, duke e goditur me një mjet të fortë viktimën, të cilit i kanë shkaktuar lëndime.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal, dhe gjendja e tij sipas mjekëve është stabile, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë liruar.

Rasti është duke u hetuar.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *