Home / Lajme / Rajon / Rusi – Helikopterët ushtarakë tmerrojnë shoferët në autostradë

Rusi – Helikopterët ushtarakë tmerrojnë shoferët në autostradë

Dy helikopterë të Forcave Ajrore ruse kanë fluturuar disa minuta mbi një autostradë duke rrezikuar automjetet që ishin duke kaluar pasi lartësia ishte shumë e ulët.

Dëshmitarët kanë filmuar pamjet  dhe i kanë publikuar në rrjete sociale.

Pamjet tregojnë dy helikopterë të Forcave Ajrore ruse që fluturojnë për disa minuta mbi autostradën që lidh Rusinë dhe Azerbajxhanin.

Një prej tyre shihet duke fluturuar  me shpejtësi ndërkohë që një makinë  kalon fare pranë duke devijuar

Autoritetet ruse nuk kanë bërë të ditur pse helikopterët po fluturonin me një lartësi të ulët.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *