Home / Showbiz / Sa dashuri i kishte Ryva Kajtazi? (Foto)

Sa dashuri i kishte Ryva Kajtazi? (Foto)

Ryva është e bukura dhe e ëmbla e skenës, që në fakt po mungon prej muajsh, pasi gjatë pritjes së ëmbël u largua nga muzika

Por, vetëm edhe pak dhe këngëtarja do të rikthehet sërish, siç thotë, edhe më e fortë e më me motiv.

“Kosovarja” kishte një pyetje për këngëtaren dhe aktoren e mirënjohur: Sipas teje, a mund të ketë njeriu vetëm një dashuri të madhe në jetë?

“Sigurisht. Para se ta gjesh dashurinë e madhe, mendon edhe për të voglat se janë të mëdha, ama vetëm kur të godet e madhja e kupton tamam vlerën e masës”, kështu u përgjigj Ryva për “Kosovaren”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *