Home / Showbiz / Scott është parë edhe me një tjetër bukuroshe bionde

Scott është parë edhe me një tjetër bukuroshe bionde

Ai është pare në shoqërinë e shumë bukurosheve që kur ka arritur në Evropë.

Fillimisht ai qëndroi në Kanë, në shoqërinë e vajzave të ndryshme e më pas u nis për Monaco për garat Grand Prix.

E edhe këtu Scott Disick ishte duke shijuar shoqërinë e një vajzë bionde.

Këta të dy pasi kaluan kohë në pishinë, vazhduan të shijojnë shoqërinë e njeri tjetrit në jaht.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, është parë në shoqëri të bukurosheve  Ella Ross, Chloe Bartoli, Maggie Petrova, Bella Thorne dhe Sofia Richie, gjate ditëve të fundit.

Ndërsa sipas raportimeve të ndryshme Scott është duke abuzuar me alkoolin dhe substanca të ndryshme.

Another one?! Scott Disick was once again enjoying the company of a lucky lady on Sunday as he moved from his favourite spot by the pool of his villa for a day on a yacht, with a blonde beauty getting close to the reality star

Dancing around: The happy couple were dancing on the deck till the wee hours

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *