Home / Lajme / Maqedoni / Sead Koçan është operuar në Kardiologji

Sead Koçan është operuar në Kardiologji

Në mëngjesin e sotëm, biznesmeni Sead Koçan, është operuar në Klinikën e Kardiologjisë,

Sipas burimeve të “24Vesti”, intervenimi është kryer nga kirurgu Sashko Kedev. Nuk jepen informata shtesë për gjendjen e tij shëndetësore.

Koçan, të cilin policia e ka ndjekur deri para disa ditëve me fletë-arrest, përpara dy ditëve është pranuar si rast urgjent në Qendrën Klinike Nënë Tereza dhe ka ardhur vetë me bashkëshorten e tij.

Ende vazhdojnë kundër-thëniet e vendimit për të larguar masën e paraburgimit për Sead Koçanin. PSP ka premtuar rishikim të rastit në fjalë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *