Home / Showbiz / Selena dhe The Weeknd bëjnë daljen e parë si çift në Met Gala 2017(Foto)

Selena dhe The Weeknd bëjnë daljen e parë si çift në Met Gala 2017(Foto)

Selena Gomez, The Weeknd dhe ish-e dashura e yllit kanadez Bella Hadid, të gjithë morën pjesë në Met Gala të hënën në mbrëmje.

Muaj pas bashkimit të tyre, ish ylli i Disney dhe i dashuri i saj bënë debutimin e tyre të parë si çift në eventin vjetore të modës, Me Gal, shkruan The Mirror, transmeton gazetametro.net

Selena dhe The Weeknd – emri i vërtetë Abel Makkonen Tesfaye – mbanin duart pëderisa qëndronin para kamerave, dhe ajo gjithashtu mbante krahun e saj mbështetur tek ai, më e lumtur se kurrë.

Këngëtarja dukej e përsosur në një fustan të zbehtë të pembe, me plot lule dhe mjafte delikate./gazetametro.net

 

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *