Home / Lajme / Maqedoni / Sheqerinska – Kasapi: Ja si e përjetuam natën e tmerrit 27 prillit (VIDEO)

Sheqerinska – Kasapi: Ja si e përjetuam natën e tmerrit 27 prillit (VIDEO)

Në ngjarjet e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, cak i sulmit ishin edhe deputetet femra, Radmilla Sheqerinska dhe Gjylymsere Kasapi.

Sheqerinska u tërhoq për flokësh, kurse Kasapi është goditur në shpatulla, megjithatë dhuna e ushtruar ndaj deputetëve ishte e tmerrshme.

Dy deputetet e lartëpërmendura përshkruajnë për Nova TV, atë çfarë panë, çfarë u ndodhi, pra atë çfarë përjetuan.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *