Home / Lajme / Maqedoni / Sheqerinska: Nuk luftojmë për pozita, por për mundësi të barabarta për të gjithë

Sheqerinska: Nuk luftojmë për pozita, por për mundësi të barabarta për të gjithë

Radmilla Sheqerinska, e cila u zgjodh nënkryetare e LSDM-së, në fjalimin e saj theskoi se rruga kryesore e Maqedonisë është drejt BE-së,

 

“Para katër viteve kur kërkuam mbështetjen tuaj, luftuam dhe krijuam përshtypjen e një partie e cila e di çfarë do dhe e cila nuk lufton për pozicione, por për parime dhe hapje të mundësive për gjithë në shtet”, tha Sheqerinska.

Ajo shtoi se rruga drejt BE-së nuk do të jetë e lehtë, por se do të angazhohen dhe do ta arrijnë qëllimin.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *