Home / Showbiz / Shpat Kasapi thumbon produksionin e YFSF: “Nuk është hera e parë që lajthit kompjuteri”

Shpat Kasapi thumbon produksionin e YFSF: “Nuk është hera e parë që lajthit kompjuteri”

Mbrëmjen e kaluar, spektakli “Your Face Sounds Familiar” u karakterizua nga një moment i pazakontë. Pas shpalljes së Valon Shehut si fitues, produksioni doli në një deklaratë ku shprehej se “kompjuteri lajthiti” dhe fituesja e vërtetë ishte këngëtarja Beatrix Ramosaj.

Pas reagimit të Trixës pak orë më parë ka ardhur edhe reagimi i njërit prej konkurrentëve të këtij edicioni të dytë, Shpat Kasapi.

Ai ka shpërndarë një status në Instagram dhe në Facebook, ku shkruan: “Nuk është hera e parë që lajthit kompjuteri i “Your Face Sounds Familiar”, por nja 3 herë ka lajthit deri tani. Nuk janë gjëra ndodhin kollaj”.

Kaq na mjafton për të kuptuar se edhe Shpati ka mbetur i pakënaqur nga incidenti i “YFSF”. /Blitz.al/

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *