Home / Lajme / Kronika e zezë / Shpërthim në një restorant në Tiranë, pamje nga vendi i ngjarjes

Shpërthim në një restorant në Tiranë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur gjatë natës në një restorant në zonën e Unazës së Re te “Astiri”. Nuk dihet ende se cfare ka ndodhur dhe nuk raportohet ende as per persona te lenduar.

shperthim

Video u postua nga JOQ dhe dëshmitarë kanë treguar se janë tmerruar nga shpërthimi. “Ishallah ska pasoja ne jet njerezish… Na tmerroj shperthimi”- thone ata.

 

video

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *