Home / Sport / Shuhet ëndrra e Aubameyang për të luajtur në Real, zgjedh një tjetër skuadër

Shuhet ëndrra e Aubameyang për të luajtur në Real, zgjedh një tjetër skuadër

Pierre Eemerick Aubameyang ka vendosur që gjatë afatit kalimtar të verës të transferohet në PSG

Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre Eemerick Aubameyang ka vendosur se në cilën skuadër do të transferohet gjatë verës.

Bild shkruan se, Aubameyang tashmë ka vendosur dhe nga edicioni i ardhshëm do të luaj për skuadrën franceze, PSG.

Kjo do të thotë se ëndrra e tij për të luajtur për Realin do të shuhet. Pasi skuadra spanjolle do të kërkojë një tjetër sulmues.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *