Home / Kuriozitete / Si mendojmë se vishen gratë nëpër botë dhe si vishen në të vërtetë (FOTO LAJM)

Si mendojmë se vishen gratë nëpër botë dhe si vishen në të vërtetë (FOTO LAJM)

Për çdo vend në botë ekzistojnë mendime të “njëjta” për sa i përket disa gjërave. Të gjithëve besoj se na shkon ne mendje që një grua në Francë vishet me shumë klas e denjë për një pasarelë.
Por realiteti nuk është shumë ndryshe, por edhe aq sa mendonim ne nuk është. Në fotot e mëposhtme mund të shikoni sesi femrat në disa vende kryesore të botës vishen në përditshmërinë e tyre. A i mendonit të tilla?

Gjithashtu lexo

Kërcen mbi 110 litarë, thyen rekord botëror – (VIDEO)

Vajza nga shkolla fillore në Pekin, ka thyer rekordin botëror. Ajo ka kërcyer 110 herë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *