Home / Showbiz / Si reagoj Roberti që ky mashkull i jep lule Norës ?(Foto)

Si reagoj Roberti që ky mashkull i jep lule Norës ?(Foto)

Nora Istrefi shihet pothuajse tërë kohës në udhëtim jashtë vendit ku është e angazhuar nëpër mbrëmje muzikore,

Nora në njërën nga diskotekat ku ka performuar, ata që adhurojnë këngën e saj ishin të shumtë. Dhe siç vërehet nga pamja numri më i madh është i meshkujve, por njëri nga ta i ka ofruar edhe lule ku Nora sigurisht nuk ka refuzuar respektin e këtij djaloshi ndaj saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *